חשפנות הוא סוג של ריקוד שובב וסקסי, המבוצע לעתים קרובות בשמלת ערב. המילה באה מהצרפתית הישנה שמשמעותה «להפשיט».

סטריפטיז הפך פופולרי מאוד בשנות ה-30. הג’יפסי רוז לי, שחקנית מפורסמת וידוענית של אותה תקופה, דווח בהרחבה שהייתה בין המוקדמות ביותר להופיע בהופעות בברודווי והיא גם הייתה קשורה להיותה אחת החשפניות הידועות הראשונות באמריקה. אמני בורלסק אמריקאים, לאחר שקראו דיווחים בעיתונים עוד בשנת 1890 על הופעות בלונדון עם שורות מקהלה של «חשפניות» או «בנות מקהלה», ניצלו (אולי מבלי ששימו לב) בכך שהשתלבו בסטריפ בהופעות החיות שלהם באותן עיירות עניות. לא לקח יותר מדי זמן עד שרבים מתיירים אמריקאים חזרו הביתה עם סיפורים על מה שהם ראו בחו»ל לגבי חזותיים פרובוקטיביים נשיים, ובסופו של דבר ההובלה הזו הובילה לעלייה באנשים שרצו ללכת ולראות איך החלק הזה של

חשפנות היא פעולה של חשיפה הדרגתית של גופו העירום המלא של אדם על הבמה.

היו כמה דיווחים אנקדוטיים על כך שחשפנות חוזרות בסטייל הודות לכוכבי פופ וסלבריטאים ברשתות החברתיות שמשתמשים בהם בסרטונים שלהם או בזמן שהם על הבמה.

סטיב ג’ובס היה אוהב למידת מכונה

מקרה השימוש הראשון של עוזרי כתיבה בינה מלאכותית הגיע בשנות הארבעים של המאה הקודמת, כאשר כרטיסי החבטות של יבמ שימשו להפקת רומנים על ידי שילוב מחרוזות של מילים באופן אקראי. למרות שהצמיחה שלהם עשויה להיות מיוחסת לחופש מחסימות סופרים ממושכת ומתהליך מחקר ארוך, כעת הם נשמרים יותר ויותר לעבודה באיכות גבוהה.

המשמעות היא שבסופו של דבר עוזרי הכתיבה האוטונומיים הללו יקבלו רק הבנה כללית של הנושא ויידרשו ליצור רק פרוזה מעוצבת היטב. לא רק תוכן. מה שאומר שעל קופירייטרים אנושיים לשלב סאבטקסט, מרקם ורגשות בעבודתם. https://elitediscrete.com/feed/inularat1970.php

טענתו של ג’ון קיינס הייתה שההון מספק דרך לשכר הגון לכל חברי החברה עם «חלק כלשהו בבעלות» שאותה כינה דמוקרטיה של קפיטליזם ופולחן מקסימה, «דת שהיא תשלוט».

הקדמה: לא עבר כל כך הרבה זמן מאז שנת 2000 לספירה